Hakkımızda

Firmamız bayrak, flama, kırlangıç bayraklar ve aklınıza gelecek tüm bayrak çeşitlerinin üretimini yapmaktadır. Firmamız bayrak flama üretimi konusunda uzmanlaşmış olup bütün bayrak çeşitlerini kendi imalathanesinde üretmiş olup bütün flama çeşitlerini özenle imal etmektedir tasarım ve basım işlerini yapmaktadır. Şirketimiz kurumsal yapısını tamamlamış köklü bir reklam firmasıdır.

Çalışma ekibimiz öncelik olarak müşteri memnuniyetini gözetir. İstanbul’ un Ataşehir ilçesinde faaliyet gösteren firmamız Ataşehir ile sınırlı kalmayıp İstanbul geneline ve Tüm Türkiye’ ye bayrak, afiş, bez afiş kağıt bayrak vb. hizmetler sunmaktadır. Sık sık fiyatlarında kampanyalar yaparak müşterilerinin yüzünü güldüren Rasel Bayrak her geçen gün çalışma kadrosunu genişletmekte ve her geçen gün yeni müşterilerine hizmet vermektedir. Rasel Bayrak Firmasına 0544 425 50 51 ve (0216) 575 68 64 nolu telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Bizlerle Hemen İletişime Geçin

Bizi Hemen Arayabilirsiniz

Türkiyenin her yerinden sipariş için bizleri arayabilirsiniz.

Call Now Button0544 425 5051 Arayın
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/rascom/public_html/wp-includes/functions.php on line 5277