Olta Bayrağı

Plaj bayrakları günümüzde neredeyse her sokakta görebileceginiz bir reklam bayrağı çeşididir. Plaj bayraklarının standart ölçüleri vardır ama en çok talep edilen plaj bayrak ölçüsü 75x300 dür. plaj bayrakları raşel kumaştan üretimi yapılır .sokaklarda uzun süreli kullanılabilmesi için raşel kumaş uygundur.

Firmamızın kendi atölyesinde üretimini yaptığı 75x300 cm plaj bayrağında daima birinci sınıf baskı kalitesi ve alemünyum kamıştır. bayrakların uzun süreli kullanılması için firmamız özel olarak alemünyum kamış yaptırmakta ve özel kalın duba ile üretimini ve satışını yapmaktadır. 

Özellikle yaz aylarında her yerde karşımıza çıkan plaj bayraklarını ve diğer bayrak çeşitlerini firmamızda bulabilirsiniz. Plaj-Olta Bayrağı üretimini Ataşehir İçerenköy de ki fabrikamızda yapmaktayız. Plaj-Olta Bayrağı üretiminde kaliteden ödün vermeden üstün teknoloji ile imalat gerçekleştirmekteyiz. Profesyonel bir ekip ile üretim yapan Plaj-Olta Bayrağı Üretim Merkezi olarak İstanbul ve tüm Türkiye' ye hizmet vermekteyiz.

Bizi arayarak ekonomik plaj bayrağı fiyatı için hemen teklif alabilirsiniz

Diğer Ürünlerimiz
Gönder Bayrakları
Masa Bayrakları
Makam Bayrakları
Kırlangıç Flamaları
Olta Bayrağı
Atatürk Posterleri
Sopalı Bayraklar
Türk Bayrakları
Bez ve Branda Afiş
Kağıt Bayrak Çeşitleri
Süs Bayrağı Çeşitleri
Yabancı Ülke Bayrakları
Araç ve Konvoy Bayrağı
Roll Up Banner
XBanner Üretim-Satış